גם אתם מרגישים שהתמונות שלכם בסמארטפון לא מספיק מרשימות? הגיע הזמן לשדרג את יכולות הצילום שלכם! סדנת צילום בסמארטפון מגיעה לעיר, ומבטיחה להפוך כל משתתף לצלם מקצועי – ללא צורך במצלמה יקרה.

הסדנה, בהנחיית הצלם המוערך יוסי כהן, תתקיים במשך שלושה ימים בסוף השבוע הבא במרכז הקהילתי. כהן, שזכה בפרסים בינלאומיים על עבודותיו, טוען כי "הסמארטפון הוא הכלי הדמוקרטי ביותר לצילום בימינו. כולם יכולים ללמוד לצלם תמונות מדהימות".

במהלך הסדנה, המשתתפים ילמדו טכניקות מתקדמות לשימוש במצלמת הסמארטפון, כולל הבנת תאורה, קומפוזיציה, וזוויות צילום ייחודיות. בנוסף, יינתן דגש על עריכת תמונות באמצעות אפליקציות פופולריות, ושיתוף התוצאות ברשתות החברתיות.

"אנחנו רוצים להראות לאנשים שאין צורך בציוד יקר כדי לצלם תמונות מרהיבות," מסביר כהן. "עם קצת ידע וטכניקה, כל אחד יכול להפיק תמונות ברמה מקצועית מהמכשיר שנמצא תמיד בכיס".

הסדנה מיועדת לכל הרמות, מחובבים מתחילים ועד צלמים מנוסים המעוניינים לשפר את יכולותיהם בצילום נייד. המשתתפים מתבקשים להביא את הסמארטפון שלהם וסוללה נטענת.

מספר המקומות מוגבל, והרשמה מוקדמת נדרשת. לפרטים נוספים והרשמה, פנו למרכז הקהילתי או בקרו באתר האינטרנט של העירייה. אל תפספסו את ההזדמנות להפוך את הסמארטפון שלכם לכלי אמנותי רב עוצמה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *